Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie. Jeśli czasami pojawiają się pewne niedoskonałości lub nie do końca jesteśmy zadowolone z owalu naszej twarzy, mamy szeroki wybór asortymentu (np. puder prasowany Golden Rose terracotta powder oraz Golden Rose bronzer), który pozwala nam zatuszować każdy z problemów. W jaki sposób stosować podkłady i bronzery, żeby zawsze wyglądać pięknie i świeżo? Aby nie dać się grzybicy jamy ustnej, należy dbać o swoje zęby. Jak? Przeczytaj koniecznie artykuł.

Czym się różnią pudry takie jak Golden Rose mineral terracotta powder 04 od bronzerów typu Terracotta bronzer?

Jednym z ukochanych kosmetyków kobiet na całym świecie w ostatnich latach stały się pudry bronzujące, które potrafią wesprzeć nas w idealnym dopracowaniu kształtu twarzy. Osobą, która w znacznym stopniu wpłynęła na upowszechnienie się tego trendu jest Kim Kardashian. W jaki sposób stosować pudry, żeby wyglądać pięknie?

Czym się różni puder do konturowania od bronzera

Bronzery (jak bronzer Golden Rose) służą ocieplaniu twarzy, dodawaniu jej słonecznego blasku i efektu opalenia. Stosuje się w nich ciepłe, promienne odcienie. Z kolei pudry konturujące (jak Terracotta Golden Rose) służą do modelowania kształtu twarzy poprzez jej wysmuklenie i poprawienie kształtu. Odpowiednie położenie tego kosmetyku ma za zadanie imitować naturalnie układające się na twarzy cienie, na przykład przy kościach policzkowych. Można to uzyskać dzięki chłodnym odcieniom brązu.

Jaki skład ma puder i bronzer na twarzy?

Golden Rose Mineral Terracotta powder stanowi perfekcyjne wykończenie makijażu dla każdej kobiety. Wystarczy dobrać odpowiedni odcień (np. Golden Rose Mineral Terracotta powder 04). W jego składzie znajduje się mika, krzemionka, kaolin, cynk i magnez. Oprócz tego, że pozwala stworzyć idealny kontur twarzy, rozświetla ją, zabezpieczając przed szkodliwym wpływem środowiska.

Z kolei produkty z serii brązującej, np. Golden Rose bronzer przyciemnia twarz, jest trwały i zawiera liczne cząsteczki rozświetlające. W jego składzie znajduje się cynk, magnez, talk.

Jak aplikować oba kosmetyki

Oba produkty różnią się również metodą aplikowania na twarz. Puder konturujący z serii Terracotta Golden Rose nakładamy na części twarzy, które pragniemy wyszczuplić, czyli na przykład poniżej kości policzkowych, po bokach skroni. Bronzery, jak Terracotta bronzer natomiast nakładamy na te fragmenty skóry, które opalają się jako pierwsze – na przykład czoło, policzki, nos i broda.

Czym nakładać pudry i bronzery?

Do aplikacji obu rodzajów kosmetyków przydają się specjalne pędzle o płaskiej budowie lub ewentualnie gąbeczki. W pierwszym przypadku uzyskujemy możliwość subtelnego muśnięcia, w drugim, możemy równomiernie rozetrzeć puder na twarzy.

Warto korzystać z obu rozwiązań, gdyż pomagają wydobyć naturalne piękno i prawdziwie kobiecy blask – podkreślając najpiękniejsze elementy twarzy oraz, w razie potrzeby, tuszując to, z czego nie jesteśmy zadowolone. Puder prasowany Golden Rose Terracotta Powder i bronzer Golden Rose powinny się znaleźć w każdej kosmetyczce.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą z firmą AVON skontaktuj się z nami, zostań konsultantką Avon.