Odpowiednio dobrany bronzer poprawia wygląd cery każdej kobiety. Skóra muśnięta słońcem przy użyciu tego produktu wygląda promiennie i świeżo.

Opalona cera bez wątpienia wygląda zdrowo. Twarz muśnięta słońcem prezentuje się też szczuplej i bardziej promiennie. Jednocześnie chyba każda współczesna kobieta wie o tym, że twarz trzeba chronić przed słońcem, bo powoduje ono fotostarzenie. Efektem są między innymi przebarwienia, które tak trudno usunąć, gdy już się pojawiają. Dlatego w ostatnich latach tak modny jest makijaż, który wygląda tak, jakby skóra była naturalnie muśnięta słońcem. Aby uzyskać ten efekt, wystarczy kupić dobry bronzer do twarzy, na przykład kultowy kosmetyk, który można znaleźć na oficjalnej stronie producenta https://bikormakeup.com/pl/bikor-ziemia-egipska-egyptische-erde.

Jak aplikować bronzer do twarzy?

Bronzer to kultowy kosmetyk dla tak wielu kobiet. Warto nauczyć się, jak należy go prawidłowo aplikować, dzięki czemu dosłownie w chwilę będzie można wyczarować makijaż, który wizualnie ociepli twarz, podkreślając rysy, uwypuklając kości policzkowe. By prawidłowo nakładać bronzer do twarzy, wcześniej trzeba zdecydować się na jakiś dobry kosmetyk. Tak zwana ziemia egipska to rzecz kultowa. Na uwagę zasługuje kolor tego bronzera. Nie jest on ani zbyt ciepły, ani zbyt chłodny, dlatego tak naprawdę pasuje każdej kobiecie bez względu na odcień skóry. Panie, które mają wyjątkowo jasną skórę, powinny nakładać bronzer tak zwaną lekką ręką. Należy uzyskać efekt skóry naprawdę muśniętej słońcem. Kobiety o skórze oliwkowej i ciemniejszej mogą używać bronzera z mniejszą ostrożnością.

Gdzie nakładać bronzer do twarzy?

Tradycyjnie bronzer nakłada się na kości policzkowe. Można użyć go również na skrzydełka nosa, aby w ten sposób zmniejszyć go optycznie. Odrobinę kosmetyku aplikujemy również na czubek nosa, skronie oraz uszy. Gdy nakłada się bronzer, warto zwizualizować sobie, które partie twarzy zwykle najszybciej się opalają. To te, które są najmocniej wystawione do słońca. Właśnie tam trzeba użyć bronzera, nakładając go dużym i miękkim pędzlem z naturalnego włosia. Taki pędzelek najlepiej rozprowadza kosmetyk. Co zrobić, jeśli przesadziło się z ilością bronzera? Wtedy wystarczy nadmiar ściągnąć za pomocą chusteczki higienicznej. Można też twarz przypudrować bardzo jasnym lub transparentnym pudrem. Lepiej nałożyć mniej kosmetyku niż więcej, bo w tym drugim przypadku makijaż może wyglądać karykaturalnie.