Cera to bardzo delikatny rodzaj skóry, który wymaga profesjonalnej pielęgnacji każdego dnia. Do mycia twarzy nie wystarczy zwykłe mydło. Taki zabieg może wysuszać skórę i podrażniać ją. Skóra na twarzy narażona jest na wiele czynników środowiskowych, które negatywnie działają na jej stan. Z tego właśnie względu warto kompleksowo zadbać o swoją cerę, stosując profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, jednym z nich jest Beauty Water, czyli skuteczny, koreański kosmetyk pielęgnacyjny.

Beauty Water to nie jest zwykła woda

Kosmetyk do pielęgnacji twarzy to wielofunkcyjny preparat, które pomoże uporać się z najczęstszymi problemami z cerą. Beauty Water nie tylko doskonale oczyszcza skórę, ale również złuszcza martwy naskórek, warto dodać, że robi to bardzo subtelnie, bez jakichkolwiek podrażnień skóry i bez efektu ściągania. Za właściwości złuszczające odpowiada owocowy ekstrakt z papai. Ten składnik stosowany jest w maseczkach oraz w kremach złuszczających.

Beauty Water w swoim składzie zawiera również wyciąg z rośliny, którą jest oczar wirginijski. Oczar słynie ze swoich właściwości wygładzających oraz rozjaśniających koloryt. Inne składniki to woda lawendowa oraz woda różana, a także wyciąg z pomarańczy. Owocowo-kwiatowa kompozycja odpowiada za niepowtarzalny zapach kosmetyku, który delikatnie otula zmysły i wprawia w dobry nastrój. Co więcej, kosmetyk jest bardzo naturalny, przez co przyjazny dla skóry oraz dla środowiska, nie zawiera podrażniających parabenów i sztucznych barwników.

Jak i kiedy stosować Beauty Water?

Kosmetyk do pielęgnacji skóry można stosować zawsze, kiedy ma się na to ochotę. Pomoże oczyścić skórę z makijażu, odświeżyć ją po ciężkim dniu, nawilży oraz złuszczy martwy naskórek. Dużą zaletą Beauty Water jest jego optymalne pH. Regularne stosowanie preparatu pielęgnacyjnego pozwoli przywrócić skórze jej naturalny odczyn, co korzystnie wpłynie na jej wygląd. Naturalne składniki pomogą wyrównać koloryt skóry, pozbyć się szarości oraz niewielkich przebarwień.

Koreański kosmetyk Beauty Water cieszy się niesłabnącą popularnością u kobiet na całym świecie, nic w tym dziwnego, ponieważ jest wielozadaniowy – oczyszcza, tonizuje, złuszcza, odświeża i nawilża skórę. Może być stosowany przed makijażem, w ciągu dnia lub wieczorem, kiedy zachodzi potrzeba zmycia makijażu. Roślinne dodatki doskonale pielęgnują, ale również rozpieszczają zmysły zapachem produktu. Kosmetyk przeznaczony jest do każdego typu skóry, ponieważ ma delikatne działanie, nie przesusza i nie ściąga skóry.