Dobór bielizny w przypadku niektórych strojów jest naprawdę dużym wyzwaniem. Mowa tutaj nie tylko o wystających ramiączkach biustonosza, lecz również o majtkach, które przebijają się spod spódnicy czy spodni. Projektanci mody znaleźli jednak dla kobiet rozwiązanie, jakim są majtki cieliste. Kiedy warto się na nie zdecydować?

Majtki do eleganckiej, obcisłej odzieży

Majtki cieliste doskonale sprawdzają się w przypadku eleganckiej, bardzo obcisłej odzieży. Wyobraźmy sobie na przykład idealnie dopasowaną do figury sukienkę bądź upięte w okolicach pośladków spodnie. Zestawienie ich ze zwykłymi figami czy nawet stringami może skończyć się przykrym efektem wizualnym – szwy będą bowiem widoczne gołym okiem. O wiele lepszym rozwiązaniem będą majtki cieliste, które idealnie dopasowują się do ciała, takie jak np. https://bodystory.pl/pol_m_Majtki_Majtki-cieliste-285.html. Najlepiej zdecydować się na modele bezszwowe, które sprawiają wrażenie drugiej skóry. Cielisty kolor sprawia, że możemy dobierać je zarówno do odzieży ciemniejszej, jak i jasnej. Będziemy nie tylko czuć się komfortowo, lecz również zyskamy pewność, że żadne niepożądane elementy bielizny nie są widoczne dla innych.

Dla wielbicielek bieli

Wiosną i latem bardzo chętnie wybieramy dla siebie białe ubrania – są one lekkie, a dodatkowo nie przyciągają promieni słonecznych, dzięki czemu możemy odczuwać większy komfort termiczny. Niemniej jednak zwykle pojawia się problem w kontekście doboru odpowiednich majtek do białych spodni czy białej sukienki. W takim przypadku również idealnie sprawdzają się majtki w kolorze cielistym. Paradoksalnie, są one o wiele mniej widoczne, niż modele w kolorze białym. Niemniej jednak musimy przestrzegać jednej, bardzo ważnej zasady. Dobierając majtki cieliste, zwróćmy uwagę, aby ich kolor współgrał z kolorem naszej karnacji. Cielisty nie jest jednorodny, co dobrze widać chociażby na przykładzie rajstop. Pamiętajmy, że latem nasza skóra, pod wpływem działania promieni słonecznych, staje się nieco ciemniejsza.

Idealny wybór na co dzień

Niektóre kobiety lubią ekstrawagancką, ciekawie prezentującą się bieliznę. Inne natomiast stawiają przede wszystkim na minimalizm, uważając jednocześnie, że bielizna codzienna ma być wygodna i praktyczna. Dla tych kobiet dobrym wyborem będą majtki w kolorze cielistym, które świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Decydując się na nie, nie musimy zastanawiać się, czy bielizna przypadkiem nie będzie prześwitywać. Ponadto cieliste majtki pasują do niemal każdego biustonosza, choć oczywiście najlepiej wyglądają w połączeniu z modele w podobnym odcieniu.