W latach 90. warkocze syntetyczne były wszędzie. Była to najfajniejsza fryzura, a nosili je sławni ludzie. Jak to często bywa, to, co kiedyś było fajne, znów jest fajne. Warkocze syntetyczne powróciły! Jeśli jesteś zbyt młody, aby pamiętać o istnieniu warkoczy syntetycznych lub jeśli nigdy nie nosiłeś tej fryzury, nadszedł czas, aby poszerzyć swoją wiedzę o plecionkach. Istnieje wiele stylów. Od eleganckich, seksownych i prostych, po kolorowe i szalone.
Dla czarnych, a zwłaszcza czarnych kobiet, warkocze są znane jako fryzury ochronne, ponieważ chronią naturalne włosy przed żywiołami i nie wymagają codziennej poprawki. Plecione warkocze to styl ochronny, który przy odpowiedniej pielęgnacji i utrzymaniu nawilżonej skóry głowy, może trwać od 4 do 6 tygodni. Jest to świetny pomysł na lato, ponieważ twoje włosy są w pełni chronione.
Wiele kobiet obawia się procesu plecenia warkoczy syntetycznych, ponieważ może to zająć średnio 5-8 godzin, w zależności od wielkości warkoczy.

 

Wybierz mądrze swojego stylistę: upewnij się, że twoje warkoczyki są robione przez kogoś, kto ma doświadczenie. Niektórzy styliści mają dość ciężkie ręce. Unikaj ich, ponieważ tworzą ciasne warkoczyki, które mogą wyrywać włosy z cebulkami.
Istnieje wiele salonów, w których można założyć warkoczyki. W znacznym stopniu ułatwi nam to większe miasto. Sprawdzając opinie, kto robi najlepsze warkoczyki syntetyczne Warszawa wskakuje na przodujące miejsce. Zdecydowanie będzie jednym z najbardziej odpowiednich miejsc, gdyż branża fryzjerska jest tam bardzo rozwinięta.
Taka fryzura na pewno sprawi, że będziesz wyróżniać się z tłumu i przyciągniesz wzrok wielu ludzi.