Jesień nie jest ulubioną porą roku, co w sumie zrozumiałe, bo często zamiast cieszyć się złotą polską jesienią, to musimy obserwować jak dzień w dzień pada deszcze, a do tego jest jeszcze zimno. Jednak jesień ma w sobie także coś pięknego, otóż spadające liście tworzą piękne barwy. Otóż właśnie barwami jesieni inspirowany jest najmodniejszy trend w koloryzacji, który właśnie chcemy Wam zaprezentować.

Coś o zaletach, coś o wygodzie

Bądźmy szczerzy, większość z nas nie narzeka na koloryzację, a wręcz lubimy przechodzić przeróżne metamorfozy. Jednak to co najbardziej denerwuje, to odrost i to niezależnie czy odrost ma kolor blond, brąz czy czarny. Szczególnie odrost jest widoczny jeżeli włosy zafarbowane są na jeden i to w dodatku kontrastujący kolor. Dlatego też ta koloryzacja, czyli inspirowana barwami jesieni bardzo Wam się spodoba, bo dzięki połączeniu kilku kolorów nawet powiększający się odrost doskonale wpisuje się w to połączenie. Jednocześnie fryzura sama w sobie ma odrobinę nonszalancji i nie jest przy tym zupełnie nudna. Warto jeszcze zauważyć, że ma w sobie elegancję. Ale najlepsze jest też to, że pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku czy odcienia karnacji. Warto zdawać sobie sprawę, że ta koloryzacja najlepiej prezentuje się w przypadku gęstych włosów, a jeżeli po sezonie letnim Wasze włosy są raczej cienkie i pozbawione blasku, to zawsze możecie zdecydować się na ich zagęszczanie wykorzystując do tego celu naturalne włosy doczepiane.

Zadbaj o miękkość włosów i zastosuj nasz trik

Ale z nas gapy, aż chce się powiedzieć, bo zapomnieliśmy Wam zdradzić, gdzie możecie zakupić wysokiej jakości włosy i to naturalne, które pozyskiwane są w sposób humanitarny, zatem już poprawiamy się. Koniecznie wejdźcie do sklepu Remy-Hair.pl. Skoro już wszystko wyjaśnione, to już teraz zachęcamy Was, aby jeszcze przed wizytą u fryzjera zadbać o kondycję swoich włosów, jednak wcale nie musi być to trudne, drogie czy czasochłonne. Ale należy to robić systematycznie, czyli raz na tydzień. Zachęcamy Was więc do nakładania na włosy oliwki dla dzieci. Pamiętajcie jednak, aby mniejszą ilość nałożyć u nasady, a zdecydowanie więcej nałożyć w miejscach, gdzie włosy są najbardziej zniszczone. Po nałożeniu oliwki warto jeszcze delikatnie ją wklepać, a następnie nałożyć czepek na włosy i można iść spać. Oliwkę warto trzymać całą noc. Rano wstaniecie z totalnie tłustymi włosami, jednak po ich umyciu od razu zauważycie, że są miękkie i nawilżone. Pomyślcie jak wiele się zmieni w ich kondycji, jeżeli oliwkę będziecie stosować raz w tygodniu.

Poznaj stylową i najmodniejszą koloryzację

Koloryzacja pt. „Barwy jesieni” inspirację czerpie z sombre, ombre, a do tego ma w sobie odrobinę balejażu. A więc włosy farbowane są cienkimi pasmami, dzięki temu tworzą się refleksy, które pięknie mienią się na słońcu. Taka koloryzacja jest na pewno czasochłonna, ale efekt jest wart czasu. Zatem na początku na kilka cienkich pasemek nakłada się farbę w odcieniu zimnego blondu. Na następne pasemka nakłada się farbę w kolorze miodowym, potem kasztanowym, a następnie czekoladowym. Ale to nie wszystko, bo dodatkowo kilka pasemek powinno mieć kolor platynowy, a kolejne kilka być w odcieniu jasnej i ciemnej rudości. Przy czym farbując włosy tworzy się coś na wzór szachownicy.

Jakie fryzury idealnie podkreślają barwy jesieni na włosach?

Oczywiście jeżeli macie długie włosy, to rzeczywiście efekt może być najlepszy bądź najbardziej widoczny. Ale nie oznacza to wcale, że nie będzie doskonale się prezentował na krótszych włosach, zatem nawet na fryzurze typu bob czy long bob efekt będzie świetny. Pamiętajcie jednak, aby włosy nie były bardzo mocno wycieniowane. Kolory jesieni idealnie prezentują na długich grzywkach czy też tych asymetrycznych.

Barwy jesieni na włosach to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, które uwielbiają modę, aktualne trendy, a przy tym chcą zawsze wyglądać dobrze. Otóż pamiętajcie, że w przypadku tej koloryzacji nie musicie już skrzętnie układać włosów, wszak pięknie prezentuje się ona zarówno na włosach czesanych wiatrem, jak i upiętych w kucyk.