Jak sobie radzić z bólem zęba?

Nagły ból zęba? Nie wiesz gdzie się udać? Czy może poszukiwany jest przez Ciebie dobry stomatolog w Krakowie do rozpoczęcia leczenia czy wyrwania zęba? Niewątpliwie zęby to jedne z mniej przyjemnych części naszego ciała do leczenia, ponieważ ich ból potrafi uniemożliwić spokojny sen i funkcjonowanie a w niedzielę czy święto ciężko jest znaleźć dentystę na szybko.

Sprawdź najlepsze kliniki w Krakowie

Tutaj z pomocą przychodzą różne kliniki stomatologiczne w Krakowie, jedną z nich jest denta-med.com.pl, która jest otwarta na wszystkich potrzebujących pomocy stomatologicznej. Gabinet przy ulicy Na Zjeździe 13 jest otwarty całodobowo, zaś dwa pozostałe przy ulicy Augustiańskiej 13 i Św. Gertrudy 4 od 8 do 21. Warto jest skontaktować się najpierw telefonicznie, by umówić wizytę – numery telefonów są dostępne na wyżej wymienionej stronie internetowej denta-medu. Co warto wspomnieć to fakt, że jest to 5. najlepsza w Polsce placówka stomatologiczna według rankingu GCR.
W skład zespołu wchodzą zarówno lekarze stomatolodzy jak i specjaliści oraz chirurdzy. Klinika stomatologiczna świadczy również wizyty domowe po wcześniejszym umówieniu.

Najpopularniejsze usługi stomatologiczne

  • Medycyna estetyczna, a jak wiadomo dbałość o twarz i uzębienie to klub do piękna i zadbanego ciała.
  • Implantologia Stomatologiczna – uzupełnianie ubytków implantami – dużo osób w Polsce ma problem z pełnym uzębieniem spowodowany wypadkami czy wyrwaniem zęba z powodów zdrowotnych.
  • Endodoncja czyli popularne leczenie kanałowe, które jest jedną z najskuteczniejszych technik leczenia zębów przy użyciu koferdamu, który zapewnia najlepsze efekty leczenia.
  • Protetyka – podobna dziedzina do implantologii, jednak protetykę można zastosować w formie korekty estetyki zębów własnych.
  • Paridontologia czyli nic innego jak leczenie dziąseł, które równie często potrafią uprzykrzyć życie w przypadku nadwrażliwości dziąseł, powstawania szpar między zębami, odsłonięcia się szyjek zębowych czy wydłużania się koron zębów.
  • Ortodoncja – najczęściej stosowana u dzieci, gdyż najłatwiej jest w młodym wieku dokonać korekt zgryzu. Wady zgryzu można naprawić za pomocą aparatów ortodontycznych.
  • Chirurgia – najpoważniejsze leczenie stomatologiczne. Schorzenia z zakresu chirurgii szczękowej muszą być odpowiednio poprowadzone przez lekarza chirurga a przed zabiegiem porada musi być szczegółowo wyjaśniona pod względem pojęć medycznych i zastosowanego leczenia w sposób całkowicie zrozumiały dla pacjenta. Leczenie chirurgiczne często może być stosowane w przypadku niepowodzenia wyrwania zęba czy uszkodzenia podczas leczenia kanałowego.