Tissot to zegarki na miarę XXI wieku, choć marka znana jest od 1853 roku. Czasomierze firmy Tissot są wysoko cenione i rozpoznawalne na całym świecie, a opinia o ich niezawodności pozostaje niezmiennie doskonała. Poznaj ofertę zegarków Tissot i wybierz zegarek na miarę Twoich potrzeb.

Tissot – tradycyjna szwajcarska niezawodność

Czasomierze Tissot wyposażone są w tradycyjny szwajcarski mechanizm, który precyzyjnie odmierza minuty i sekundy. Kupując zegarek marki Tissot, mamy gwarancję jego niezawodności na długie lata. Zegarki Tissot wykonane są też z niezwykłą starannością z bardzo trwałych materiałów, są zatem odporne na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Dodatkowym atutem jest ich umiarkowana cena – otrzymujemy najwyższą jakość za przystępną kwotę.

Zegarki te są wodoszczelne i wodoodporne, więc nie musimy martwić się, jeśli nie zdejmiemy ich pod prysznicem czy gdy zmoczy nas deszcz. A przy tym są klasycznie piękne i eleganckie, mogą z powodzeniem stanowić element biżuterii zdobiący kreację.

Co ważne, marka Tissot idzie z duchem czasu i chociaż hołduje klasyce, to rozwiązania techniczne są nieustannie ulepszane i niezwykle innowacyjne.

Zegarki Tissot – jaki wybrać?

W ofercie jest ogromna różnorodność modeli zegarków Tissot.

Warto zwrócić uwagę na zegarki Tissot z kolekcji Touch. Zastosowane zostało w nich innowacyjne rozwiązanie, czyli funkcja uaktywniania różnych opcji pomiaru czasu za pomocą dotyku szkiełka. To bardzo wygodne udogodnienie, a także niezwykle nowoczesne.

W duchu nowoczesności pozostają przede wszystkim zegarki Tissot z kolekcji Touch takie jak T-Touch Expert Solar, które czerpią energię z promieni słonecznych.

Tissot to zarówno zegarki tradycyjne wyposażone w mechanizm automatyczny (np. Tissot Tradition), jak i kwarcowe czasomierze z kolekcji Classic Dream. Znajdziemy tu zegarki męskie oraz te zaprojektowane dla pań. Dostępne są modele sportowe, na przykład zegarki Tissot T-race związane z wyścigami motocyklowymi czy zegarki z serii Tissot Quickstarter nawiązujące do NBA i zawodów koszykówki, a promowane przez gwiazdy takie jak czterokrotny mistrz NBA Tony Parker.

Tissot to także kolekcja klasycznych zegarków Heritage, które zadowolą zwolenników stonowanej elegancji oraz limitowane serie czasomierzy idealne dla osób kochających niepowtarzalne wzory.

Zegarki Tissot – niebanalny element biżuterii

Zegarki Tissot to przede wszystkim ciekawe wzornictwo, zdobienia, finezyjne kształty i piękne bransolety. Dzięki tym cechom mogą być noszone jako element biżuterii i stanowić świetne uzupełnienie dla eleganckiej kreacji. Szczególnie zegarki Tissot przeznaczone dla kobiet mogą z powodzeniem pełnić tę funkcję. Warto zwrócić uwagę na modele takie jak zegarki T-Wave, Bella Ora oraz Pinky by Tissot. Taki ciekawy pod względem designu czasomierz z pewnością ożywi każdą kreację i nada jej niebanalnego, a jednocześnie szykownego charakteru. Także męskie zegarki Tissot będą stanowić ciekawy dodatek uzupełniający stylowy ubiór.