Lato w pełni a upał nie odpuszcza. Szukasz pomysłów na weekend wakacyjny? Wizyta w SPA, aby zrelaksować ciało i umysł, jest idealnym rozwiązaniem. Wszyscy musimy czasem ładować akumulatory na kolejne tygodnie, które będą trudne! Istnieje wiele możliwości – od samotnego wypoczynku po wycieczkę z przyjaciółką lub partnerem. Od masaży leczniczych po rytuały do ​​pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Taka wizyta to świetna odnowa organizmu, która daje powera!
Poniżej kilka zabiegów, które na pewno Ci się przydadzą i znajdziesz je prawdopodobnie w każdym SPA.

Zabieg nawilżenia

Nasza skóra cierpi z powodu nadmiernego wysuszenia, utraty blasku i niedoboru wody w lecie. Mamy zalecenie, aby poprawić wygląd skóry – Beauty Hydration Trearment, który odbudowuje płaszcz wodno-lipidowy, poprawia nawilżenie i elastyczność skóry.

Amazing Arctic

Jest to rytuał inspirowany mocą 5 oceanów, który obejmuje rewitalizujący peeling i aromatyczną kąpiel z kryształkami musującymi. Najbardziej przyjemną częścią jest relaksujący masaż całego ciała zapewniający wspaniałe wrażenia zmysłowe. Łączy w sobie uczucie ciepła i chłodu dzięki aromatycznemu olejkowi i kulkom chłodzącym, aby osiągnąć głęboki odpoczynek i relaks.
Czas trwania: 90 min
Cena: 300 PLN

Masaż głowy SHIRO MARDANA z maską ziołową oraz masaż stóp i dłoni
Słońce sprawia, że ​​nasza skóra traci blask, ale wpływa również na nasze włosy. Idealnym rozwiązaniem będzie masaż głowy Shiro Mardany z maską lub zabieg wzmacniający włosy i relaksujący rytuał. Po masażu głowy olejem sezamowym nakłada się maskę do włosów z ziołem Amla, aby uzyskać intensywną regenerację włosów. Maskę nakłada się na około 20 minut. W międzyczasie wykonywany jest masaż dłoni i stóp, dzięki czemu można jeszcze bardziej się zrelaksować i odpłynąć w świat relaksu.

Manicure i pedicure

Piękne paznokcie na wakacje są niezbędne. Możesz wybrać, np. pedicure z miodem i mlekiem z masażem, a na długie wycieczki oferujemy manicure hybrydowy wykonany z profesjonalnego lakieru Indigo, aby był odporny na działanie piasku, wody lub słońca.

Klasyczny masaż całego ciała

Nasza ostatnia propozycja to klasyczny masaż całego ciała – idealna opcja dla zapracowanych osób, które potrzebują kompleksowej i szybkiej regeneracji ciała. Masaż klasyczny pomaga złagodzić dolegliwości, takie jak skurcze mięśni, bóle stawów i mięśni, bóle głowy spowodowane stresem i długie godziny spędzane przed komputerem. Jeśli chcesz zapomnieć o swoich zmartwieniach, zresetować swoje myśli i zrelaksować ciało, będzie to idealny wybór.