Nasz zapach często jest pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę inni, nowo poznani ludzie. Warto więc zadbać o to, aby pierwsze wrażenie było jak najlepsze. W tym artykule opiszemy jedne z najbardziej znanych perfum skierowanych zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Mowa tu oczywiście o perfumach Versace. Są różne rodzaje tych perfum, a każdy z nich ma inny zapach. W skrócie zostanie scharakteryzowany każdy z nich. Będzie także informacja, gdzie można się w nie zaopatrzyć, a także jaka jest ich przybliżona cena.
Marka Versace jest zdecydowanie symbolem luksusu, a także ekstrawagancji. Została założona w 1978 r. w Mediolanie. Założycielem jest włoski projektant mody Gianni Versace. Pierwsze perfumy pojawiły się na rynku w 1981 r.
Podzielimy perfumy Versace na 4 kategorie: na damskie wody perfumowane, męskie wody perfumowane, damskie wody toaletowe oraz męskie wody toaletowe. Do każdej kategorii przedstawimy co najmniej jeden zapach, który można kupić z uwzględnieniem dla kogo jest dedykowany.

Damskie wody perfumowane

Crystal Noir
Zapach kwiatowo – orientalny, w którym można wyczuć między innymi: piwonie, kwiat pomarańczy czy drzewo sandałowe. Ze szczególnym przeznaczeniem dla kobiet chcących podkreślić swoją delikatność i niewinność
Bright Crystal Absolu
Tutaj mamy do czynienia z połączeniem zapachu truskawek z lotosem i mahoniem. Sugerowany dla zmysłowych kobiet, które niezależnie od sytuacji są piękne.

Damskie wody toaletowe

Bright Crystal
Jest to połączenie zapachów owocowych (yuzu, owoc granatu) z kwiatowymi (magnolia, piwonia). Dedykowany dla zmysłowych, a zarazem pewnych siebie kobiet.
Versense
Zapach drzewno kwiatowy, w którym możemy wyodrębnić na przykład drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, lilię, jaśmin. Idealny dla kobiety energicznej, która doskonale zna swoja wartość.

Męskie wody perfumowane

Eros Flame
W tych perfumach można wyczuć cytrynę, mandarynkę, a także różę i wanilię. Stworzony z myślą o silnych, a jednocześnie pełnych zmysłowości mężczyznach.

Męskie wody toaletowe

Eros
W tych perfumach poczujemy z jednej strony cytrynę i jabłko, a z drugiej pelargonię i wanilię. Ze szczególnym przeznaczeniem dla mężczyzn chcących uwieść kobietę swoim zapachem.
Dylan Blue
Mamy tu mieszankę zapachów między innymi fiołka, fig i szafranu. Zapach idealny dla pewnych siebie, silnych i charyzmatycznych mężczyzn.

Gdzie możemy kupić te perfumy?

W Polsce znajdują się cztery sklepy Versace: dwa w Warszawie (Galeria Mokotów, Klif) i po jednym w Poznaniu (Stary Browar) i Katowicach (Silesia City Center). Perfumy te można znaleźć również w następujących drogeriach: Douglas, Hebe. Można kupić je stacjonarnie lub zamówić przez Internet. Perfumy Versace są również dostępne na stronie notino.pl

Cena

Ceny przedstawionych perfum wahają się od 200 do 500 złotych w zależności od rodzaju i pojemności. Na przykład za Bright Crystal o pojemności 30 ml zapłacimy 219 złotych, a już za 50 ml tego samego zapachu będziemy musieli wydać 335 złotych. Natomiast za Eros Flame o pojemnościach 30 ml i 50 ml zapłacimy odpowiednio 229 i 305 złotych. Można też kupić perfumy o pojemności 100 ml i wtedy cena jest odpowiednio wyższa. Warto często sprawdzać ceny, ponieważ w cenie promocyjnej można kupić te perfumy nawet za mniej niż 200 złotych. Jeśli chcesz przetestować perfumy, możesz kupić próbki na stronie https://przetestujperfumy.pl/198_versace.

Perfumy Versace są na pewno warte zwrócenia naszej uwagi nie tylko ze względu na jakość, ale także na szeroki wybór zapachów, gdzie każdy ma szansę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością pieniądze wydane na te perfumy nie będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, a inwestycją we własną osobę.