Znaczenie manicure dla urody kobiety

Każda kobieta, która dba o siebie i pragnie się sobie podobać wie, że dłonie to wizytówka. Muszą być gładkie, zadbane i wypielęgnowane. Dużej dawki atrakcyjności doda im odpowiedni manicure. Zadbane paznokcie pociągnięte zmysłowym kolorem, dodają kobiecie pewności siebie i poczucia atrakcyjności.

Przedłużanie paznokci

Tyle ile kobiet, tyle opinii i upodobań. Niektóre kobiety wolą krótkie paznokcie, pomalowane na stonowane i spokojne kolory, a niektóre chcą mieć długie paznokcie o wyrazistej barwie. Te drugie często wybierają jako drogę do ich uzyskania przedłużanie. Sposobów na przedłużenie paznokci jest wiele, ale najpopularniejszy sposób to wykorzystanie hybrydy. Oto przepis na przedłużanie paznokci hybrydowych krok po kroku:

  1. Najpierw odpowiednio przygotuj płytkę, użyj pilnika. Płytka powinna być zmatowiona i odtłuszczona, następnie nałóż na paznokcie primer,
  2. Wykorzystaj szablon do przedłużania paznokci, dotnij ją odpowiednio i ułóż,
  3. Teraz przyszedł czas na nałożenie na płytkę cienkiej warstwy bazy proteinowej,
  4. Utwardź w lampie, czas będzie zależał od rodzaju i mocy lampy, a także od użytych produktów, w lampie LED będzie to czas jednej minuty,
  5. Po utwardzeniu, nałóż na paznokieć drugą, budującą warstwę bazy i utwardź,
  6. Teraz możesz zdjąć szablon i przemyć paznokcie cleanerem,
  7. Za pomocą pilnika nadaj paznokciom odpowiedni kształt i otłuść paznokcie,
  8. Nadaj swoim paznokciom blasku, w tym celu użyj top i utwardź w lampie,
  9. Twoje paznokcie są już przedłużone, możesz przystąpić do dalszych części manicure, które będą zależne od tego, jaki efekt chcesz uzyskać poza przedłużeniem paznokci.

Podsumowanie

Długie i zadbane paznokcie, to dla wielu osób duży atut kobiecej urody. Metody przedłużania są różne, każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Przedłużanie paznokci za pomocą hybrydy jest łatwe i skuteczne, więc każda kobieta poradzi sobie z tym zadaniem. Jest to także wygodne, ponieważ nawet jeśli zdarzy się, że połamie się jeden paznokieć, możesz bez problemu przedłużyć tylko ten wybrany.