Eveline Tea Tree jest linią kosmetyków antybakteryjnych stworzoną z myślą o codziennej pielęgnacji, higienie i ochronie skóry. Popularność kosmetyków bakteriobójczych i wirusobójczych znacznie wzrosła w ostatnich miesiącach, z uwagi na panujące obostrzenia i restrykcje, mające zminimalizować możliwość zakażenia koronawirusem.

Marka Eveline doskonale wyczuwa nastroje konsumentów i odpowiada na ich potrzeby. Reakcja jest błyskawiczna i spersonalizowana, skuteczna oraz trafna. Nie powinien dziwić więc fakt, że Eveline jest jedną z najbardziej znanych polskich marek, która od 1983 roku utrzymuje się w czołówce renomowanych przedsiębiorstw kosmetycznych.

Eveline Tea Tree – kosmetyki na czasie

Eveline Tea Tree to kosmetyki do higieny oraz pielęgnacji skóry dłoni oraz twarzy. W dobie pandemii koronawirusa, częste i staranne mycie oraz dezynfekcja rąk, a także unikanie dotykania twarzy – zwłaszcza okolic oczu, nosa i ust, stały się głównymi zaleceniami najważniejszych organizacji zdrowia. Doceniono nie tylko spray’e oraz żele bakteriobójcze o natychmiastowym działaniu, ale również wszelkie kosmetyki antybakteryjne, które mają pomóc w utrzymaniu odpowiedniej higieny skóry.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak często dotykamy rękoma naszej twarzy. A oczy, usta oraz nos, ułatwiają zarazkom wnikanie do naszego organizmu. Przezwyciężenie naszych nawyków nie jest proste, o wiele łatwiej jest zadbać o odpowiednią higienę i ochronę naszych dłoni oraz skóry twarzy. Pomóc w tym mogą kosmetyki antybakteryjne, które od marca są niezwykle pożądane na rynku. Warto jednak sięgać po takie, które nie tylko zadziałają bakterio i wirusobójczo, ale przede wszystkim nie zaszkodzą naszej skórze.

Eveline Tea Tree

Popularne środki do odkażania rąk bazują przede wszystkim na alkoholu, który stanowi zwykle 75-85 procent preparatu i w wielu przypadkach regularne ich stosowanie, w dłuższej perspektywie czasu, może mieć negatywne konsekwencje – wpłynąć na kondycję naszej skóry, która stanie się sucha i podrażniona, ponieważ etanol pozbawia nasz naskórek wody. Wybierając środek dezynfekujący, warto więc zwrócić uwagę na jego skład i zawartość składników nawilżających, łagodzących i pielęgnujących. Eveline Botanic Expert Tea Tree to linia kosmetyków, które nie tylko działają antybakteryjnie, ale przede wszystkim odpowiednio pielęgnują nawet najbardziej wrażliwą skórę.

Kosmetyki antybakteryjne Eveline – pielęgnacyjny HIT

Eveline tworząc serię kosmetyków antybakteryjnych Botanic Expert Tea Tree, uwzględniła nie tylko aktualną potrzebę rynkową, ale również odniosła się do wartości będących fundamentem polskiego przedsiębiorstwa kosmetycznego – odpowiedniej i kompleksowej pielęgnacji, która na pierwszym miejscu stawia zdrowie. Dzięki temu wszystkie produkty Tea Tree są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry.

W serii, która bazuje na oleju z drzewa herbacianego, odnajdziemy antybakteryjne żele ochronne do rąk, oczyszczające maseczki, nawilżające mydła antybakteryjne, płyn micelarny, żel do mycia twarzy, tonik oraz antybakteryjny matujący krem do twarzy. Co ważne, każdy z produktów oprócz właściwości antywirusowych i bakteriobójczych, doskonale pielęgnuje skórę dłoni oraz twarzy.

Eveline Tea Tre – antybakteryjne ochronne żele do rąk przeznaczone są do higienicznej dezynfekcji rąk. Usuwają aż 99.9 % bakterii oraz wirusów. Olejek z drzewa herbacianego i aloes działają antyseptycznie i ochronnie, z kolei roślinna gliceryna odpowiedzialna jest za pielęgnację i nawilżenie. Żele działają bez użycia wody, co z pewnością ułatwia przestrzeganie restrykcji sanitarnych. Skóra dłoni jest idealnie czysta i świeża, a przy tym odpowiednio nawilżona i odżywiona.

Botanic Expert Tea Tree

W serii antybakteryjnej Eveline, znalazły się również nawilżające mydła w płynie z czystym olejkiem z drzewa herbacianego, które precyzyjnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia i zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. O odpowiednie nawilżenie dba z kolei bioaloes. Świetnym uzupełnieniem mydeł i żeli, są kremy oraz serum do rąk – silnie odżywcze, regenerujące i nawilżające, które przedłużają działanie płynów.

Chcąc zadbać o skórę twarzy, możemy włączyć do codziennej pielęgnacji płyn micelarny, tonik, żel do mycia twarzy, a także matujący krem-detoks. W serii Eveline Tea Tree dostępna jest również głęboko oczyszczająca żelowa maseczka antybakteryjna, która skutecznie odblokowuje pory, redukuje niedoskonałości oraz przywraca skórze równowagę. Oczyszczający płyn micelarny, żel do mycia twarzy oraz tonik, świetnie radzą sobie z zanieczyszczeniami, makijażem, a przy tym zapobiegają namnażaniu się bakterii. Uzupełnieniem kuracji opartej na oleju z drzewa herbacianego, jest matujący krem antybakteryjny, który redukuje niedoskonałości, długotrwale nawilża, a także odświeża i matuje.

Więcej na temat pielęgnacji skóry przeczytasz na: https://kobieta.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-eveline-pielegnacja-pelna-cudow,nId,4350590.

Kosmetyki Eveline Tea Tree – siła oleju z drzewa herbacianego

Kosmetyki Eveline Tea Tree jako główny składnik wykorzystują olej z drzewa herbacianego, który działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie oraz antywirusowo. Olej z drzewa herbacianego od wieków wykorzystywany jest w leczeniu wielu dolegliwości – łagodzi infekcje, stany zapalne, ale równie skutecznie walczy z trądzikiem czy łupieżem.

Kosmetyki antybakteryjne Tea Tree

Różnorodne właściwości i sposoby zastosowań oleju z drzewa herbacianego spowodowały, że stał się jednym z podstawowych składników kosmetyków antybakteryjnych. Eveline – dbając nie tylko o perfekcyjne oczyszczenie i dezynfekcję skóry, w serii Botanic Expert Tea Tree, wykorzystało również aloes, który długotrwale nawilża, odżywia, regeneruje, łagodzi podrażnienia, a także wygładza skórę.

Olejek z drzewa herbacianego oraz aloes to duet idealny, który z jednej strony kompleksowo dba o higienę, ale z drugiej nie zapomina o właściwej pielęgnacji, bowiem zdrowa skóra jest nie tylko wolna od bakterii czy wirusów, ale też idealnie odżywiona, nawilżona i wygładzona. Zdrowy wygląd skóry oznacza również zdrowy organizm, dlatego dbając o regularną i staranną dezynfekcję rąk, nie możemy zapominać o odpowiedniej pielęgnacji.

Kosmetyki antybakteryjne Eveline zawierają składniki o właściwościach antyseptycznych, dzięki czemu skutecznie neutralizują bakterie, które zasiedlają skórę. Oprócz alkoholu i kwasu salicylowego, surowców o działaniu antybakteryjnym, możemy poszukać również w świecie natury, co świetnie wykorzystała marka Eveline – od lat inspirująca się i hołdująca naturalnym rozwiązaniom.