Idealny makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny bez zbędnych przerysowań i karykaturalnego efektu. Jego założenia to poprawa naturalnego koloru ust, symetrii warg oraz wyostrzenie ich kontur. Doskonałe rezultaty uzyskamy, korzystając wyłącznie z najwyższej jakości barwników. Jeżeli szukasz najlepszych na rynku produktów do pigmentacji zarówno maszynowej jak i manualnej, to jesteś we właściwym miejscu. Poznaj najnowsze technologie w dziedzinie makijażu permanentnego i zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Piękny i trwały makijaż permanentny – barwniki w wielu kolorach

Nasze barwniki przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej to produkty wyróżniające się przede wszystkim trwałością koloru. W rękach sprawnego i wyszkolonego linergisty dają nieograniczone możliwości tworzenia przeróżnych kompozycji, dostosowanych do upodobań klientek. Można dzięki nim uzyskać przeróżne efekty – szminki błyszczyka czy akwareli. Wiele barw nadaje się doskonale do łączenia ze sobą w celu otrzymania optymalnego koloru. Używając naszych pigmentów, masz gwarancję, że Twoja praca nie pójdzie na marne. Specjalnie zastosowane technologie sprawiają, że utrzymują się one pod skórą przez bardzo długi czas, nie tracąc swojej intensywności.

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami – bezpieczeństwo i komfort

Podczas wykonywania makijażu permanentnego dochodzi do uszkodzenia naskórka, przez co miejsce po zabiegu jest bardzo wrażliwe. Proces gojenia może potrwać nawet kilka tygodni i być uciążliwy oraz męczący. Korzystając z pigmentów Hanami, niwelujesz poczucie dyskomfortu do minimum. Wszystko za sprawą najnowszych technologii i specjalnie dobranego składu. Opatentowana, pochodząca z niemieckiego laboratorium technologia wapniowo-sodowo-fosforowo-krzemianowa Novoxx® to dzieło najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii. Połączenie tych składników mineralnych ma korzystny wpływ na gojenie się ran.

W porównaniu do konwencjonalnych środków konserwujących jest w 100% biokompatybilny z ludzkim organizmem. Sprawia to, że skóra nie traktuje go jako obcego organizmu i nie stara się za wszelką cenę go pozbyć. Pomaga to wyeliminować niechciane reakcje alergiczne, a także zniwelować podrażnienia. Spełniając wszystkie wymagane normy, dostarczamy Ci produkt, dzięki któremu uzyskasz najlepszy komfort pracy i efekty po wygojeniu pigmentacji.

Sprawdź ofertę Hanami

Barwniki do makijażu permanentnego ust od Hanami spełniają wszystkie wymagane normy, a ich produkcja odbywa się w sterylnych, nowoczesnych laboratoriach. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszego produktu, szczycąc się wszystkimi pochwałami, jakie otrzymujemy od specjalistów w tej dziedzinie. Ty również możesz przekonać się sam, jak praca z tymi barwnikami jest łatwa, pigmentacje wspaniale się goją, lśnią i pozostają nasycone przez długi czas.

Nie zwlekaj – już dziś odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą pełną ofertą. Znajdziesz tam barwniki do makijażu permanentnego ust, brwi czy powiek. Posiadamy w asortymencie także wiele akcesoriów, które ułatwią pracę w każdym salonie. Postaw na nasze produkty i zapewnij swoim klientkom usługi na najwyższym światowym poziomie. Hanami – pigmenty najwyższej jakości.