Idealny zapach na jesień może sprawić, że i Ty, i Twój partner poczujecie się w końcu doskonale w przysłowiowej „własnej skórze”. Jesienią zapachy, których używaliście latem, najczęściej już nie wystarczają. Warto postawić na coś bardziej intensywnego, coś, co sprawi, że z jednej strony będziecie czuć przyjemną świeżość, a z drugiej strony poczujecie się otuleni miłym, aromatycznym ciepłem. Dowiedz się więcej!

Lekkie, letnie zapachy niestety jesienią zdają się być bezużyteczne. Choć je lubimy, to często zdarza się tak, że nawet ich duża ilość nie potrafi nas zadowolić. Zapach jakby traci na swojej intensywności właśnie jesienią. Z pewnością wpływ ma na to o wiele niższa temperatura i sam fakt, że zakładamy na siebie znacznie więcej ubrań, co z pewnością tłumi wszelkie nuty zapachowe. Jesienią warto więc postawić na inne aromaty, takie, które będą nieco cięższe, a więc bardziej intensywne. Ich zapach będzie przyjemnie nas otulał i znacznie dłużej się utrzyma. Wybierając zapachy dla siebie, nie zapomnij o swoim partnerze. Z pewnością on też uwielbia ciekawe aromaty.

Jesienne zapachy dla niej

Jesteśmy przyzwyczajone, że jesień to idealna pora roku na wszelkie klasyczne aromaty związane z tą chłodniejszą porą roku. Co roku więc chętnie sięgamy po zapachy cynamonu, jabłek, śliwek, imbiru i oczywiście kasztanów. To prawda, że kombinacja tych składników zapewnia doskonałą, kobiecą woń, która właśnie jesienią jest w stanie zapewnić nam znacznie lepszy nastrój, dodaje nam pewności siebie i po prostu sprawia, że szare, ciemne miesiące roku już nas tak nie przerażają.

W tym roku warto jednak odejść troszkę od jesiennej, zapachowej rutyny i postawić na wodę perfumowaną dla Niej np. Maxima Icon od Avon. Fantastyczna, orientalno-kwiatowa woń uwodzi każdą z nas. Głównymi nutami zapachowymi jest tu mandarynka, kwiat Hippolyta oraz skórzane akordy. Wytrawne amatorki wód perfumowanych w zapachowych nutach odnajdą też aromat jaśminu, odrobinę woni drewna, a nawet bursztynu.

Kierując się zasadą, że idealne zapachy na jesień powinny charakteryzować nie tylko świeżością, ale także wyrazistymi, nieco zmysłowymi zapachami, możesz też sięgnąć po wodę perfumowaną TTA Today dla Niej. Tu znajdziecie fantastyczne nuty zapachowe frezji i hibiskusa, ale to nie wszystko. Zapach jedwabistego piżma i indyjskiego sandałowca otuli przyjemnym ciepłem w samym środku często szarej i wilgotnej jesieni.

Aromatyczna jesień dla niego

Z zapachami dla mężczyzn jest troszkę inaczej, bo panowie zwykle oczekują, że „noszony” przez nich zapach musi podkreślać ich męskość i pewność siebie. Jesienne, męskie zapachy powinny więc bazować zarówno na słodkich, jak i korzennych nutach zapachowych. Mile odbierane są nuty drzewne oraz zapachy kojarzone z ambrą i kadzidłem.

Jeśli zastanawiasz się, jaki zapach może spodobać się Twojemu partnerowi, wypróbuj wodę toaletową Maxime Icon dla Niego o ciekawej, inspirującej woni. Tu znajdziecie mieszankę drzewa oliwnego i dębowego, cudowny aromat kardamonu oraz odświeżające nuty mandarynki i kwiatu pomarańczy.

Z kolei męska woda toaletowa Mesmerize Black dla Niego to już zdecydowanie zapach, w którym prym wiodą nuty drzewne i orientalne. Fantastyczne, cedrowe i sandałowe zapachy oraz towarzysząca im odświeżająca nuta cytryny zdecydowanie działają na wyobraźnię.