Moje wrażenia po warsztatach Indigo

Dzisiejszy post można podzielić na dwie części. W jednej chciałabym Ci opowiedzieć o moich wrażeniach po warsztatach paznokciowych Indigo a w drugim sprzedać kilka trików, żeby Twój manicure robiło Ci się jeszcze lepiej i był dużo trwalszy!

Nie przedłużając… Zapraszam!

Na konferencji bloggerskiej Meet Beauty firma Indigo w formie prezentu-niespodzianki zorganizowała dla uczestniczek profesjonalne warsztaty paznokciowe w różnych miastach z zakresu manicure hybrydowego.  Niewiele myśląc zapisałam się jako jedna z ostatnich na kurs w Warszawie!

Standardowo jak to na wszystkich moich wyjazdach bywa… ZGUBIŁAM SIĘ. To dla mnie żadna nowość ponieważ moja orientacja jest równa zero. W każdym razie w budynku poznałam prawie każdego ochroniarza, który ze śmiechem odpowiadał mi, że niestety nie wie gdzie znajduje się siedziba firmy paznokciowej 😀 Jak już dotarłam pod te „właściwe drzwi” i poznałam dziewczyny okazało się, że omyłkowo wysłano nam zły adres i musiałyśmy szybko przemieścić się na dobrą ulicę. Tak „stylowo spóźnione” pojawiłyśmy się w końcu na warsztatach! 😀

Przy magicznych dźwiękach Korteza, Milena ( którą bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam!) zaczęła prowadzić kurs Jak prawidłowo wykonywać manicure hybrydowy.

nails-865121_1920

 

W tym momencie pojawia się bardzo ważne pytanie. DLACZEGO warto wydać określoną sumę pieniędzy na profesjonalne warsztaty? Wiele dziewczyn dokształca się z blogów, filmików na Youtube czy uczy się metodą prób i błędów. Ja również zaliczam się do tej grupy. Zawsze jednak miałam jakieś „ale” co do mojego manicure.

W tym celu stworzyłam DEKALOG, w którym przedstawię Ci zalety takich warsztatów!

 1. Nauczysz się rozpoznawać różne choroby paznokci, co jest mega ważne pod względem bezpieczeństwa wykonywania manicure oraz dowiesz się jak sobie z tym poradzić.
 2. Rozwiniesz swoje zdolności zdobywając przydatną wiedzę.
 3. Nauczysz się prawidłowo przygotowywać płytkę paznokcia do zabiegu manicure (myślałam, że w internecie dowiedziałam się wszystko o tym a jednak nie…)
 4. Sama nie zrobisz sobie „krzywdy” ponieważ każdą czynność obserwuje instruktor gotowy pomóc w każdej sytuacji.
 5. Podczas warsztatów ZAWSZE możesz wypytać instruktora o interesujące Cię kwestie aplikacji/ dezynfekcji/bezpieczeństwa i możesz liczyć na kompleksową i szczegółową odpowiedź.
 6. Poznasz niuanse powstawania mani o których nie miałaś zielonego pojęcia!
 7. Możesz liczyć na miłą atmosferę i poznanie wielu  bardzo wartościowych osób.
 8. Po udanym kursie dostajesz certyfikat, który jest gwarantem zdobytej wiedzy.
 9. Masz możliwość wypróbowania różnych nowości danej marki, poznania „na własnej skórze” który preparat najbardziej będzie odpowiadał Twoim wymaganiom a także zapoznasz się z całą gamą kolorystyczną lakierów hybrydowych czy żeli oraz poznasz ich pigmentację i sposób aplikacji na paznokieć.
 10. Do pracy masz najnowszy sprzęt kosmetyczny oraz odpowiednio wyjałowione narzędzia, dzięki czemu masz 100% pewność, że warsztaty są na najwyższym poziomie!

 

mani triki

Tak jak obiecałam na początku, mam dla Ciebie 3 triki paznokciowe, dzięki którym Twój mani będzie jeszcze bardziej efektowny i trwalszy!

 1. Przed nałożeniem koloru przetrzyj bazę suchym bezpyłkowym wacikiem. W ten sposób pozbędziesz się śliskiej powierzchni a sam lakier hybrydowy będzie bardziej przylegał do paznokcia i nie będzie się rozlewał po bokach, co mega ułatwi malowanie!
 2. Za pomocą pędzelka do zdobień jak najbardziej się da zbliż się do skórek, nawet lekko „wchodząc pod nie”. Nie każdym pędzelkiem od lakieru da się maksymalnie zbliżyć się do skórek aby ich nie pozalewać. Ten sposób jest super zarówno dla osób, które nie mają sprawnej ręki a także dla tych zaawansowanych. Spowoduje, że przedłużysz żywotność pięknego manicure o ok. tydzień!
 3. „Tylko w jedną stronę” Czyli piłując paznokcie staraj się piłować tylko w jedną stronę. Zapobiegniesz w ten sposób rozdwajaniu się paznokci i również przedłużysz trwałość.

 

Nie chcąc zdradzać Ci wszystkiego serdecznie polecam wzięcie udziału w Profesjonalnych Warsztatach Indigo!

Brałaś udział w takich warsztatach? Pisz!

2 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *